Web’den video indirme

Youtube-Video-indirme-Youtebedan-nasıl-video-indirilir

Youtube ve vimeo tarzı sitelerden bazı videoları beğendiğimizde internet bağlantımızın olmadığı yerlerde de dinlemek istediğimiz olmuştur. Bazen beğendiğimiz videoları tekrar dinlemek istediğimizde bulamadığımız da oluyordur .Bilgisayarımızı çöp sepetine çevirmemek için videoları bilgisayarımıza kaydetmek için bir program da kurmak istemiyoruz. Ozaman ne yapacağız tabiki çok kolay bunun için iki site önereceğim birincisi ClipConverter adresi de şu şekilde www.clipconverter.cc  clipconverter ile sadece video içeriği şeklinde de indirmenize gerek yok video formatı yada ses formatı şeklinde kaydetmemize olanak sağlıyor.

Savefrom.net sayfasıda aynı şekilde bir arayüze sahip  (Youtube, Vimeo, Facebook, DailyMotion, vb) kaynaklardan video indirmeyi destekliyor.

İpucu : Youtube sayfasından bir video indirirken örn: https://youtube.com/videolinki   bu adresin youtube yazısının önüne ss eklerseniz otomatik indirme sayfasına gitmiş olursunuz  https://ssyoutube.com/videolinki

Webmasterlar için: 

SaveFrom.net, web sitenizden videolar indirilebilmesini sağlamanın en hızlı ve en kolay yoludur. Ziyaretçileriniz ‘İndir’ butonuna tıkladığında Save From.net Helper uygulamasını yüklemesi istenir. Kısa süre içinde kurulacak uygulama sayesinde ana sayfadan herhangi bir videonun indirilmesi mümkün olacaktır.

Bu entegrasyon komutu sayesinde şu sitelerden video indirilebilir:

  • youtube.com
  • vimeo.com
  • dailymotion.com
  • vk.com